REGIONAL 2019

MISFIT’S REGIONAL TEAMS


UPRISE

UPRISE WOMEN’S COACHES

ELON TAGADIAD

ELON TAGADIAD

JUVY MAGANO

JUVY MAGANO

MICHELLE CHEUNG

MICHELLE CHEUNG

UPRISE WOMEN’S ROSTER

Vanessa Chan (York House)
Jessica Cheung (Eric Hamber)
Maya Dattani (Crofton)
Nikki Espiritu (John Oliver)
Monique Fleming (Point Grey)
Hannah Jeong (Point Grey)
Carmen Jiang (Magee)
Jamie Jung (Eric Hamber)
Calista Konishi (Point Grey)
Caitlyn Kwok (Killarney)
Rachel Lam (Killarney)
Sophia Lei (Van Tech)
Lauren Lidhar (Churchill)
Maddie Lilly (Point Grey)
Winnie Lin (Lord Byng)
Jay Liu (Eric Hamber)
Angela Miao (Lord Byng)
Itsuki Nagao (Eric Hamber)
Ailie Ozaki (Point Grey)
Katie Spence (John Oliver)
Valerie Tam (Killarney)
Ainsley Vinson (Eric Hamber)
Sarah Wei (Point Grey)
Janelle Xie (Churchill)
Maddie Yee (York House)

UPRISE OPEN COACHES

BRANDEN MA

BRANDEN MA

JM CABOTAJE

JM CABOTAJE

MITCHELL JANG

MITCHELL JANG

RYAN LIN

RYAN LIN

UPRISE OPEN ROSTER

Joshua Acob (John Oliver)
Magesh Arul (Stratford Hall)
Avery Au (Stratford Hall)
Luke Bulandres (John Oliver)
Nicholas Chi (Churchill)
Bryan Chu (Killarney)
Noah Erickson (Eric Hamber)
Eric Fan (Lord Byng)
Stuart Gaherty (St. George’s)
Ken Gerald Guday (Gladstone)
Ethan Ip (Van Tech)
Benjamin Jiang (David Thompson)
Preston La (Gladstone)
Vincent Lo (David Thompson)
Melvin Mallari (Van Tech)
Adam Mong (Point Grey)
Patrick Palomo (John Oliver)
Liam Pon (Eric Hamber)
Freddie Rosario (John Oliver)
Louie Tang (Eric Hamber)
Brandon Tong (Van Tech)
Krystan Rey de la Torre (John Oliver)
Davis Toth (Eric Hamber)
Jack Wilkie (Stratford Hall)
Jacob Wong (Eric Hamber)
Maxwell Wong (Templeton)
Henry Wu (Gladstone)
Jason Yuan (Lord Byng)


HAVOC

HAVOC WOMEN’S COACHES

MARCO FRATARCANGELI

MARCO FRATARCANGELI

SAM LIN

SAM LIN

TIFFANY HU

TIFFANY HU

HAVOC WOMEN’S ROSTER

Jamille Bernardino (John Oliver)
Isabella Farbahi (Kitsilano)
Pia Flores (Point Grey)
Sarah Jang (Van Tech)
Sophia Keng (Emily Carr Elem.)
Abigail Kewas (Churchill)
Ruth Lau (Burnaby South)
Teresa Le (Van Tech)
Judicia Lee (Burnaby North)
Grace Liu (Churchill)
Jessie Liu (University Hill)
Annie Lu (Burnaby North)
Dominique Magleo (Point Grey)
Mila Ng (Burnaby North)
Julia Noteboom (Burnaby South)
Vicky Qiu (David Thompson)
Lauren Szeto-Fung (Douglas Elem.)
Serena To (Eric Hamber)
Annette Wong (Richmond Christian)
Isabel Wong (Killarney)
Ryan Yeung (Stratford Hall)
Carol Zhang (Prince of Wales)

HAVOC OPEN COACHES

MICHAEL MEHRAM

MICHAEL MEHRAM

VICTOR CHEUNG

VICTOR CHEUNG

WALTER CHUNG

WALTER CHUNG

HAVOC OPEN ROSTER

John Baltazar (John Oliver)
Mac Bryden (Point Grey)
Kyle Chan (Point Grey)
Evan Chen (Burnaby North)
Jerry Cheung (Britannia)
Tim Develos (Gladstone)
Nathan Gill (Churchill)
Mateusz Grabowski (Eric Hamber)
Steven Guevara-Vargas (Eric Hamber)
Nico Horng (Stratford Hall)
Tom Ignacio (Killarney)
Bryn McColl (Point Grey)
Russell Moy (Killarney)
Josh Lee (Eric Hamber)
Stephen Leung (Templeton)
Jason Lo (Gladstone)
Cisco Regis (Eric Hamber)
Vincent Suen (Britannia)
Parsa Tafazoli (Lord Byng)
Ivan Tse (Lord Byng)
Andrew Tuong (Britannia)
Heero Van (Eric Hamber)
Jared Wong (Churchill)
Sam Wong (Eric Hamber)
Sunny Wong (Point Grey)
Morgan Wu (Churchill)
Jerry Xu (Point Grey)
Matthew Yung (Eric Hamber)